PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO GÓRNICZE „ROW-JAS” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1998r. Jest specjalistycznym przedsiębiorstwem zajmującym się usługami w zakresie podziemnego budownictwa górniczego oraz produkcją konstrukcji stalowych. Firma posiada silną i ugruntowaną pozycję na rynku w swojej branży. Wyroby i usługi spółki charakteryzują się jakością, precyzyjnym i profesjonalnym wykonaniem, a sama firma ceniona jest przez kontrahentów za solidność, szybkość realizacji zamówień, terminowość, doborową kadrę inżynieryjno-techniczną, górniczą oraz wzorową współpracę.

Atuty i pozycja firmy były i są potwierdzane poprzez realizację trudnych, a nawet niekonwencjonalnych projektów w tym pogłębianie, modernizacja i remont szybów, zbiorników retencyjnych węgla. Produkujemy zarówno proste jaki zaawansowane konstrukcje stalowe służące do zabezpieczenia i wyposażenia podziemnych górniczych wyrobisk pionowych, komorowych i korytarzowych.

Informujemy, że firma PPG  „ROW-JAS”  Sp. z o.o. została zarejestrowana w Rejestrze podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy o odpadach (BDO) otrzymując numer rejestrowy 000014223.

Rejestr dostępny jest pod adresem: www.bdo.mos.gov.pl